Bezpiecznie i do celu

Przewóz osób i przewóz paczek Polska – Anglia i Anglia – Polska, to drodzy Państwo nasza działalność pierwotna. Od tego zaczynaliśmy i w tym wyspecjalizowaliśmy się dochodząc do poziomu, z którego zadowoleni są nasi Klienci, a co za tym idzie i my sami nie musimy się wstydzić. W takiej sytuacji należało pomyśleć o rozwoju firmy w szerz, czyli o poszerzeniu oferty na inne rynki, te bardziej biznesowe.
Doświadczenie w przewozach towarowych, przepisach, znajomość branży, innych przewoźników, procedur i ułatwień były właściwym kapitałem typu know-how, żeby wyruszyć na szersze wody. Potrzebna była tylko właściwa inwestycja, większe samochody na większe możliwości.
transport_krajowy_stalowa-wola
Zdecydowaliśmy się na Mercedesy, bo to renoma i niezawodność, wygoda, pewność i trwałość. Producent zachwalał model Actros, że  jeździ się nim tak łatwo, bezpiecznie i pewnie, jak żadną inną ciężarówką, że można w doświadczyć nowego wymiaru w transporcie dalekobieżnym. Kupiliśmy to, i kupiliśmy właśnie Actrosy.
Dysponowanie takimi ciągnikami to oczywiście potrzeba ważna, kiedy wchodzi się w transport dalekobieżny, potrzebne, może nawet ważniejsze w tej branży są też odpowiednie naczepy. Zaopatrzyliśmy się w modele typu Firana Mega o ładowności o ładowności 24 tony i 88 m sz. Kubatury.
Do transportu artykułów spożywczych, wymagających stałej temperatury posiadamy samochód z naczepa izotermiczna o ładowności do 5,5 tony. To oczywiście nie wszystko, to tylko najciekawsze auta z naszej stajni, szczegóły wstawiliśmy na stronę internetową naszej działalności spedycyjnej. Będzie ona funkcjonować pod nowa marką http://www.szybkaspedycja.pl/ . Transvoyager oczywiście pozostaje , bo nie zostawiamy naszych Klientów indywidualnych, nadal będziemy świadczyć przewóz paczek i osób do Anglii, Holandii i Francji –  znamy się na tym i lubimy to robić.
Spedycja i transport dużych ilości towarów na dalekobieżnych trasach działa niezależnie pod nazwą Szybka spedycja. Mamy oddzielny, wykwalifikowany zespół pracowników, który gotowy jest świadczyć usługi o najwyższym standardzie, właśnie w dziedzinie spedycji. Personel ten zajmuje się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnych opcji przesłania towaru, który ma bezpiecznie trafić do celu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s