Busy time – jak mawiają Anglicy

Zbliżają się Święta, a dla naszego biznesu to okres wyjątkowego ruchu, wzmożonej pracy, czyli jak mawiają Anglicy „busy time”. Przewóz osób i przewóz paczek Polska – Anglia i Anglia – Polska, zawsze w okolicach Świąt działa na wyższych obrotach. Dla nas to dobrze, nie narzekamy, i jesteśmy do tego szczytu przygotowani. Po wielu już latach prowadzenia firmy transportowej, doskonale wiemy, kiedy należy spodziewać się większego zainteresowania przewozami. Nauczeni doświadczeniem minionych sezonów czekamy ze spokojem na świąteczny szczyt 2016 – 2017.
Trochę inaczej jest w przypadku naszej działalności spedycyjnej. Także szykujemy się na większe zainteresowanie transportem dużych ilości towarów na trasach dalekobieżnych, ale dopiero czas pokaże jak wielki on będzie, zweryfikuje naszą flotę i podpowie, czy w przyszłym roku szykować na Święta dodatkowe ciężarówki,  naczepy.
O naszej drugiej, równoległej działalności, o spedycji pisałem w poprzednim miesiącu. Wydaje mi się, że szczerze i od serca przedstawiłem dlaczego się tym zajęliśmy, że takie są nasze ambicje, że chcemy być najlepsi, że mamy profesjonalne podstawy i doświadczenie i wiedzę i właściwych ludzi na odpowiednich stanowiskach, ale mam jeszcze jakiś niedosyt, że nie napisałem wszystkiego.
Przypomnę może w tym miejscu, że naszą działalność spedycyjną prowadzimy pod nazwą Szybka Spedycja. Pisałem już o naszej flocie we wpisie październikowym, dziś chcę dodać kilka istotnych szczegółów, wydaje mi się, że one dopełniają profesjonalizmu naszego podejścia do sprawy, do biznesu, i oczywiście do samego Klienta.
Otóż, przy przewozie dużych ilości towarów zapewniamy dwuosobowe obsady kierowców, obaj zmiennicy są tak dobrani, że muszą mieć duże doświadczenie, i to nie tylko w transporcie krajowym, ale także w międzynarodowym. Są to ludzie sprawdzeni i pewni, potrafiący radzić sobie z zadaniami o wysokim stopniu trudności, ze zleceniami skomplikowanymi i niecodziennymi.
Kierowcy z doświadczeniem to nasz nieoceniony kapitał, bo wszystko inne można kupić, dostać, zorganizować. O takich ważnych dodatkach także, oczywiście pamiętamy, dlatego np. wszelki przewożony przez nas towar objęty jest polisą ubezpieczeniową. Ponadto zapewniamy: stałą kontrolę lokalizacji dzięki monitoringowi GPS, plomby celne i plomby magazynowe, profesjonalne zabezpieczenie ładunku. Możemy pochwalić się także licencją transportową PPR i certyfikatem kompetencji,  nasze OC przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym opiewa na kwotę 250 000,00 EUR, a OC Spedytora na kwotę 150 000,00 USD.
TransVoyager.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s